La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

4

Akcje Włochów w meczu z Francją były wręcz bajkowe. Po tym meczu widać dwie rzeczy.
Francuzi z tym trenerem chyba osiągnęli maximum i może być tylko gorzej. Od MŚ jest wyraźna zapaść, zanika zespół a zostaje zlepek indywidualności.
Włosi dla odmiany, nie popadli chyba w jakiś dramatyczny kryzys, tylko ich trener Spaletti na EURO dobrał nieodpowiednie ustawienie na murawie, o czym sam zresztą mówił. Słowem przekombinował i skomplikował zamiast uprościć. Zresztą jeśli odbudowa Włoch idzie we właściwym kierunku, powinniśmy to zobaczyć w kolejnych meczach.

2

@Comentateiro Problem w tym, że Deschamps ma tak wielki kredyt zaufania, że żeby go wywalili to musiałby się jakoś kompletnie skompromitować, albo ewentualnie sam odejść. Do MŚ 2026 na 100% będzie siedział.

0

@Comentateiro Bardzo daleko idące wnioski po tym 1 meczu...

Francja się nie rozwija i to fakt. Bo graja ciągle to samo ale każdy to już przeczytał.
Do tego ten mit że mają kilka genialnych jedenastek. A w środku pola najlepszym piłkarzem dziadek z ligi wielbłądziej....


Włochy natomiast graja kiepsko od dawna. ME to tylko potwierdziły. Tam talentów brak. Trenerów nowych brak. Liga coraz słabsza. A kadra co chwile kompromitację.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?