La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

0

W końcu... To jest najgorszy mecz jaki widziałem w tym roku. Ciężko o równie szkaradną grę.

0

@kanver_ to jest najsłabszy mecz jaki widziałeś w tym roku? Nie oglądałeś EURO?

0

@escarabajo Przecież na Euro nie graliśmy aż takiego gówna.

0

@kanver_ ale to sprecyzuj że chodzi o najgorszy mecz naszej reprezentacji:)

0

@escarabajo Nie no, przynajmniej nie przypominam sobie żadnego gorszego. W kadrze to może Walia, a w Barcelonie... Akurat można mówić wiele złego o Xavim, ale w tym roku (od stycznia) graliśmy nawet przyjemną dla oka piłkę. Tylko wyniki były słabe. A tak poza Polską i Barcą, to jak mi się nudzi to po prostu wyłączam.

0

@kanver_ jeszcze raz. Napisałeś że to najgorszy mecz jaki widziałeś w tym roku. Nie dodałeś że chodzi o mecz naszej kadry, bo jeśli nie, to oglądałem dużo gorsze mecze w tym roku, choćby na EURO np Anglia - Serbia czy Francja - Belgia:)

1

@escarabajo Okej, faktycznie masz rację. Już zapomniałem czym raczyły nas wielkie reprezentacje na Euro. To doprecyzuję - to był najgorszy mecz drużyny, na której mi zależy, jaki widziałem w tym roku.

1

@kanver_ @escarabajo A Walia-Polska?

0

@kanver_ i już doprecyzowane:)
@Rewolucja123 rownież syf:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?