La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

1

Podobno bo to nie potwierdzone;)Rysiu C ,nie pójdzie do więzienia w proteście dopóki nie wprowadzą adekwatnych opłat za km po spacerniaku. Tam stawki są niegodne. Wręcz żadne ,jako obieżyświat rekordzistą Guinessa ma ogromne doświadczenie. Jest prawdopodobnie, godnym reprezentantem kraju to nie może sobie pozwolić na taką niegodziwość;)

2

@Borneo nie pójdzie tylko pojedzie, wcześniej próbując wziąć kasę na dojazd do zakładu :)

0

@AlwaysBlaugrana masz rację ,pewnie jakiś kombajn przytuli ,aby doliczyć km zahaczając o jakaś wieś ubekistanie;)

0

@Borneo myślisz że w układzie POPisowskim ktoś pójdzie do pierdla?

0

@lucas/catalan tak na mój gust pis łamiąc 3 podział władzy i zawłaszczając tvp chciał być jedynie przy władzy.W tej chwili ci stwierdzili ze tamci są nieobliczalni i chcą ich wykończyć.Przy czym siedzieć pójdą po tym jak duda odejdzie.Bo może ich uwolnić.Do tego czasu będą toczyły się sprawy.A kaczyński jest stary reszta jest umoczona i przed wyborami pójdą siedzieć to idealny scenariusz dla rządzących.A ci stracili umiar i czujność...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?