La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

4

Mimo, że nie jeżdżę samochodem, motoryzacją też się nie interesuję tak Top Gear a potem The Grand Tour to jeden z moich ulubionych programów. Wielka szkoda, że się kończą przygody całej trójki. :( przez kilkanaście lat ich oglądałam, a te odcinki z podróży to majstersztyk. Oj będzie brakować Jeremiego, Richarda i Jamesa. Łezka w oku się zakręciła po ostatnim odcinku. :( jakie są Wasze ulubione odcinki? Mój z Top Gear to zdecydowanie ten co budowali karetki i strzelali tymi manekinami i ten co kręcili film z wybuchającymi przyczepami kempingowymi. Piękna historia, szkoda, że już koniec.

1

@clyde DB9 vs pociąg, SLR vs prom, Bugatti vs samolot, praktycznie wszystkie odcinki z wyścigami aut vs inne środki komunikacji. Ciężko wybrać jeden ulubiony, bo trio było genialne

1

@clyde Wietnam i jak wyżej pojedynki samochodów z środkami komunikacji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?