La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

0

Mecz United dziś bez komentatorów? :P

1

@kuz Skoro mają taką formę to po kiego grzybka ich komentować?

konto usunięte

6

@FcPortoFan1999 ty jakoś ekstraklase komentujesz xD

0

@Rust_Cohle Wiem.Lubię słabą grę kiedy grają słabi piłkarze.Natomiast mniej lubię słabą grę w wykonaniu podobno tych gwiazd światowego topu.

4

@FcPortoFan1999, „lubię słabą grę kiedy grają słabi piłkarze” XD

0

@FCB_dimiC Bo wiem czego się przynajmniej spodziewać.Siadam i wiem że można się pośmiać i wyluzować.A nie jak w przypadku takiego United, odpalić i dłubać sobie w oczach i mieć @KrwawiaceoczyVEB

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 gdzie ty masz w United gwiazdy światowego formatu :D

0

@Rust_Cohle Masz takiego Casemiro/Bruno Fernandesa/De Ligta/nawet Zirkzee można podpiąć.To nie są byle pimpki z Ekstraklasy.Martinez-przecież mistrz świata.Dlatego tutaj liczę na show a nie czerwone oczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?