La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

4

To był kiedyś kawałek, który oddawał całą tragedię w 97 roku i chwytał za serce. Świetny projekt skierowany w stronę powodzian. Pamiętam, że jechałem z ojcem Polonezem na przysięgę wojskową do brata w Żaganiu, ta piosenka w radiu i widok przez okno na ludzi, którzy stawiają tamę z worków.

Sama śmietanka : Nosowka, Niemen, Bartosiewicz, Rodowicz, Markowski i inni.


1

@MesQueUnClub_87 Nosowska zawsze top tekstciara

1

@MesQueUnClub_87 miałam przyjemność słyszeć tę piosenkę kilkanaście razy na żywo i za każdym razem ciary. A Jarocin 2021 czy 2022 to już w ogóle był ogień z HEY. Północ, ulewa, wszyscy po kostki w wodzie i śpiewają te piosenkę. Kocham Nosowską :(

konto usunięte

2

@MesQueUnClub_87


Z powodzią też kojarzy się ta piosenka. To akurat po tsunami na Oceanie indyjskim.

2

@MesQueUnClub_87 pół życia myślałem, że to piosenka specjalnie napisana po powodzi.

0

@MesQueUnClub_87 pamiętam jak ja i moja kuzynka śpiewaliśmy tą piosenkę na wsi w młodości w latach 90' .
Piękne to były czasy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?