- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1782 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1782 Culés
3
Charles Leclerc klasycznie nie lubi zamieniać swoich Pole Position na wygrane.
GOAT Baku - dalej bez zwycięstwa w stolicy Azerbejdżanu.
@MesQueUnClub96 @Encore @Popitek12 @Kessie @kewin @Bykunn @michal26 @MichuZ44 @Chaoss @budel17
2
@mekston taki casus Huberta w usopen - za rok to już na pewno się uda
1
@budel17 klątwę Monaco dał radę ogarnąć, więc pewnie w Baku kiedyś wygra.
1
@mekston pewnie wtedy kiedy nie będzie startować z PP
0
@budel17 swoja droga mam wrażenie że Red Bull byc może będzie musiał liczyć częściej na Ferrari żeby zabierali Mclarenowi wygrane. (Jak to brzmi ale troche tak wyglada - ze w UK czy Belgii Mercedes gral dla Red Bulla, a w Monaco, Monzy)
To moze taka podwójna stawka - tj gdzie bedzie Ferrari / Merc - bo moga tez odcinac Red Bulla od punktów. (Po tempie widać że to też jak najbardziej możliwe)
0
@mekston dlatego już dawno pisałem że szczęście RB polega na tym że ta "dominacja" mclarena nie jest tak naprawdę dominacją. w tym sezonie 4 ekipy w każdej chwili mogą wygrać pojedyncze wyścigi i w zasadzie to cały czas ma miejsce. z tym trzeba pamietać o słowach Stelli który powiedział że Baku będzie dla nich najgorszym z ostatnich torów. więc jeśli na najgorszym torze Oscar wygrywa a Lando robi p4 z końca stawki no to może być wesoło