La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

0

@FcPortoFan1999 jak to Twoje Porto gra dzisiaj, ze dalej 0:0?

0

@Lanosss Od 20 minuty jest padlina i męczarnia.Liczyłem na spokojniejszy mecz.

0

@FcPortoFan1999 ja ich na kuponie mam, ktos mi bedzie musial oddac chajs co mialem wygrac:D

0

@Lanosss Mogę Tobie oddać kiedyś stówkę.A tak serio to liczyłem po pierwszej połowie na sytuację gdzie będzie rozstrzygnięta sprawa i odpalę sobie Legię z Rakowem a tutaj będzie trzeba na dwa okienka lecieć.

0

@FcPortoFan1999 mysle, ze wygrac i tak wygrają. Tez spodziewalem sie spacerku, dobrze ze nie dolozylem bramek w pierwszej polowie

0

@Lanosss Mają wygrać i nie interesuje mnie jak.Remis będzie porażką.

0

@FcPortoFan1999 ogladam Porto koncowke, co sie w tym klubie dzieje? no ludzie kochani, slaba ta ich gra

0

@Lanosss Sezon przejściowy.Mówi Ci to coś?

0

@FcPortoFan1999 to chyba juz byl? no chyba, ze trenera 'wlasciwego' dalej szukaja?

0

@FcPortoFan1999 ok, wygrali. To chyba teraz przeskakujemy na Legia - Rakow?

0

@Lanosss Sezon przejściowy dopiero na poważnie się zaczął po zmianie prezydenta.Ja, oczywiście teraz przeskakuję na Łazienkowską.Co do Porto...nastawiam się na sezon bez trofeów oprócz tego superpucharu.Byle wrócić do LM-tylko tyle i aż tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?