- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1460 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1460 Culés
9
Nie znam całej wypowiedzi, ale samo to, że takie słowa padły z ust PREMIERA RP, to miła odmiana po 8 latach totalnej dezinformacji i "dobrzenamidziezmu"
@Kgorecki2500 @tomek8756 @barcelonaLM @mekston @Aragorn33 @siuuu
3
@michal26 A co powiedział?
2
@Roobo "mamy kurczaki, mamy ziemniaki, i to są fakty, tutaj nad Wisłą"
1
@siuuu klasyk:D
8
@Roobo
1
@michal26 I tak to powinno wyglądać
Szkoda że z jego ust prawda wypada bardzo rzadko
7
@michal26 pisałem to wcześniej, oni codziennie dostają sprzeczne informacje od tych Dyrektorów wód itd,. Wiec zapytał wprost by nie wyjść znowu na durnia. Tak jak Duda nie musi się znać na taktyce wojennej tak Premier znać na Powodziach. Od tego są kur. ludzie zatrudnieni w jednostkach od tego.
2
@tbas no tak. Dlatego też czuć niepokój we Wrocławiu, bo ludzie widzą, że powtórka z 97.
1
@michal26 a co powiedział i co się dzieje? Nas zalało w niedzielę i cały czas się wygrzebujemy ze wszystkiego.
0
@Aragorn33 to co w Twitcie powyżej. Żeby wprost mówili, a nie pieprzyli się z owijaniem w bawełne.
0
@Aragorn33 kurde. Masakra. A powiedz mi - to gdzie Ty mieszkasz?
0
@michal26 Prudnik tuż przy rzece - w sumie rzeka nie tyle nas zalała co zrobiła sobie dodatkowe koryto na podwórku. Ja to jeszcze daję radę bo mieszkam na 1 piętrze (chociaż nie wiem czy wilgoć i grzyb za jakiś czas nie przebiją bo nam piwnice zalało pod korek), ale ludzie z parteru mają lokale do generalnego remontu.
0
@michal26 tak wyglądało podwórko za budynkiem
https://www.veed.io/view/5c49a1ba-3a3e-4a5b-99b5-61470aa9ad83?panel=
0
@Aragorn33 nie działa mi link