- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1236 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1236 Culés
7
Zapowiedź Arabia Saudyjska.
Dobry wieczór:)
Dzisiaj sporo pospamowałem, ale to już ostatni raz. Aj promys.
O 20:00 na Polsacie sport 2 mecz pomiędzy Al Ettifaq a Al Nassr.
Z jednej strony legenda angielskiej piłki i Liverpoolu - Stiwen Żerard a z drugiej mistrz Włoch jak piłkarz z Juve i jako trener z Milanem - Stefano Pioli.
Nie tylko uznane marki jako trenerzy ale i jak piłkarze.
Wśród gospodarzy mamy byłych napastników Lyonu - Toko Ekambi i Dembele, kapitanem drużyny Georginio Wijnaldum, w pomocy też Seko Fofana. Za to w bramce były zawodnik Fulham - Słowak Marek Rodak. W sensie nie nasz rodak, tylko Słowaków:) (żart).
U gości jest i on. Już wyzdrowiał!!! Z opaską kapitańską maszyna z Portugalii - Krystiano Ronaldo. Do tego Mane, Talisca, Otavio, Laporte, Simakan czy kolejny nowy nabytek - Brazylijczyk Angelo. Wykupiony przez Chelsea, dalej wypożyczony do Strasburga, aż znalazł się w Arabii, nie grając nawet minuty w Anglii.
Myślę że będzie ciekawie:)
0
@escarabajo Jakoś bardziej mnie jara mecz w Szczecinie od tych Arabii..
1
@FcPortoFan1999 Ciebie by mecz w Pyrzowicach bardziej jarał.
0
@escarabajo Tak było nie zmyślam.
1
@escarabajo Efekt nowe miotły będzie pewnie
0
@mekston możliwe, Ettifaq jednak zawodzi.
0
@escarabajo A Ciebie jako Legionisty nie interesuje mecz w Szczecinie?
0
@FcPortoFan1999 byłem na zeszłym meczu z Rakowem. Straszne gowno. Dzisiaj po prostu zobaczę wynik. Tyle mi wystarczy.
0
@escarabajo Pogoń, lubi grać bardziej otwarty futbol niż pozamykany Raków.
0
@FcPortoFan1999 oby:)
1
@escarabajo Oby powtórka z zeszłego roku jeśli chodzi o bramki.
0
@FcPortoFan1999 niech strzelają:)
0
@escarabajo Zapowiada się na dużo goli.Remis to będzie podwójna porażka w tym meczu.