La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

4

Wczoraj w Nowej Soli niektórzy ludzie przychodzili na miejsce układania wałów przeciwpowodziowych. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że przyszli tam tylko dlatego, żeby zjeść sobie pizzę, która była przygotowana dla osób zasuwających i układających worki z piaskiem. Do tego były osoby, które stwierdziły, że to będzie dobry pomysł, by przyjść tam z dziećmi, które biegały, przeszkadzały, wspinały się na te worki, a rodzice robili im zdjęcia xD

Ludzie nie przestaną mnie zaskakiwać.

1

@NeroTFP1 ferdek by im powiedzial


1

@NeroTFP1 A faktycznie układali czy zjedli i sobie poszli? Ja to w ogóle się ździwiłem, że nam na wolontariacie jeść dali i nie tylko xD

Żeby nie było, bardzo słabo z ich strony.

1

@Kgorecki2500
To znaczy może nieprecyzyjnie to napisałem, ale tam od groma ludzi zasuwało przez cały dzień i właśnie dla tych zasuwających były te posiłki. No a niektórzy wpadli tlyko po to, żeby przyjść, pooglądać, zjeść i pójść xD

1

@NeroTFP1 To jeżeli tak to żałośnie z ich strony xD

U mnie z tym obiadem było o tyle śmiesznie, że przyszedłem, powiązałem 20 minut worki i nas Pani sama wygoniła na obiad xD

1

@Kgorecki2500
Myślę, że pani doceniła chęć bezinteresownej pomocy. W ogóle mega super podejście. Brawo!

konto usunięte

0

@NeroTFP1 Genu cebulactwa niestety nie da się wyplenić.

0

@NeroTFP1 Ogólnie niesamowite przeżycie brać w czymś takim udział ale to pewnie napiszę jakiegoś posta osobnego z odczuciami z ostatnich dni bo myślę, że warto patrząc na postawę rodaków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?