- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
52 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
turhiay
7
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
9
Columbus Crew wygrywa swoje spotkanie z Orlando City i odrabia 2 pkt do Interu Miami po tej kolejce. W ostatnich 2 kolejkach odrobili 4 pkt.
Remis zalicza za to Cincinnati, które i tak miało marginalne szanse przeskoczenia Interu.
Na 4 kolejki przed końcem Inter ma przewagę 8 pkt nad aktualnymi Mistrzami MLS i zwycięzcami Leagues Cup, Columbus Crew, ale Crew mają 1 mecz mniej.
Za 2 kolejki dojdzie do bezpośredniego starcia Crew z Interem. Inter gra na wyjeździe. Wcześniej mają Charlotte w domu, więc tutaj już jest must-win dla Interu. W razie wtopy z Charlotte i potem przegranej z Crew to straciliby Pole Position do tytułu.
@MesQueUnClub96 @escarabajo @Adran360 @Lionel_Messi10 @AFA @Sysia11 @Popitek12 @PatrychoO @Tollusiek @Lanosss
3
@mekston na tygodniu Crew gra jeszcze mecz z America w Campeones Cup, oby zadyszka przyszla wlasnie na mecz z Interem. Ciekawa koncowka sie zapowiada, kto by pomyslal, ze bedzie tyle emocji na koniec:)
2
@mekston Wygrana z Charlotte i minimum remis z Crew i będą w domu.
2
@Lanosss nawet nie wiedziałem że jeszcze takie rozgrywki tam grają
2
@TheNekro94 to byloby idealne.
Remis z Crew oznacza ze wygrana i 3 remisy w ostatnich 4 meczach dają tytuł
Jeśli wygraliby z Crew to w pozostałych 3 potrzebują punktu.
Ostatnio w Leageus Cup porażka na Crew 2-3 gdzie prowadzili 2-0
3
@mekston Muszą się spiąć na te 4 mecze, bo frajerstwem będzie wypuszczenie takiej przewagi jaką mieli. Tym bardziej że Crew ma 6 meczów do rozegrania w tym czasie.
3
@mekston to jest cos w rodzaju superpucharu, zwyciezca ligi meksykanskiej gra ze zwyciezca mls. W czwartek rano odbedzie sie rowniez final US open Cup, LAFC - Kansas
2
@Lanosss ciekawe czy w kolejnym sezonie Inter zagra w US Open Cup
A co do tego superpucharu, to spoko, choć mając Leagues Cup i Concacaf Champions Cup to nie wiem czy to jest potrzebne, ale ok.
W teorii klasyczny superpuchar w US to powinno być grane zwycięzca MLS z wygranym US Open Cup.