La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

2

Ale jestem zawiedziony Cinema City.

Byłem w Unlimited ponad rok czasu - kwota ok. 30 PLN miesięcznie i miałem dostep do każdego filmu za darmo, w tym przedpremierowo itp, na przestrzeni pół roku podnieśli sobie o parę PLN do góry - znośnie, potem jeszcze trochę i jeszcze, zatrzymało się na 45.99 i w bonusie (BY KORZYSTAĆ Z ULUB. kina do którego "należę" - muszę dopłacać dodatkowo do każdego filmu 3 PLN lub zmienić grupę abonamentową na inną - i cyk 50.99 / miesiąc.

Oczywiście zrezygnowałem z członkostwa, myślę że nie pierwszy i nie ostatni jestem

1

@okiemtypera_lucaxx95

Jakość kin w Polsce ogólnie pozostawia wiele do życzenia, niestety.

Nawet nie ma w Polsce ani jednego normalnego IMAXA, co dla mnie jest niezrozumiałe, patrząc na to jak duży to kraj..

0

@SawneyBean co racja to racja, sam nie jestem jakimś koneserem kina, ale te 2 razy w miesiącu zazwyczaj zawsze byłem, a tutaj takie coś - totalny zawód.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?