- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1481 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1481 Culés
0
https://x.com/AltinsBack/status/1837944154006888537
Abstrahując od marności tej kompilacji to serio Mbappe był w PSG etatowym wykonawcą karnych? To chyba 3 najgorzej pod rząd wykonane karne jakie widziałem.
0
@joloskyy 3 bramki to najgorzej wykonane karne xD?
0
@DonCarletto jeśli nie rozumiesz o co chodzi to nie mam zamiaru tłumaczyć
0
@joloskyy No jak masz zaraz pisać coś w stylu, że "Co z tego, że gole jak technika słaba", czy inne tego typu pierdoły to może i lepiej.
0
@joloskyy
W przypadku karnych, są tylko dwie opcje.
dobrze wykonany - gol
źle wykonany - brak gola
Tutaj mamy trzy dobrze wykonane rzuty karne. Przy każdym strzale, bramkarz nie miał najmniejszych szans.
0
@DonCarletto no to są takie karne, gdzie jak bramkarz wyczuje stronę to po prostu je broni. Inna sprawa, że w żadnej z tych 3 sytuacji bramkarz nie wybrał dobrze. to na plus dla Kyliana, jednak faktem jest, że powinien je lepiej uderzać. Nie mam zamiaru umniejszać Kylianowi za to, że nie strzela petardy przy słupku, bo liczy się przede wszystkim to co w siatce
0
@DonCarletto niedobry obiad, że taki nie w sosie czy boli Cię turbo przeciętny Mbappe?
0
@Pnog37 karne typowe 50/50. Jak się rzuci choćby w stronę w którą strzela Mbappe to na 100% to obroni. W środkową część połowy bramki na wysokości rąk. To w EAFC trudniej obronić karnego niż w tym przypadku, bo w EAFC oprócz strony musisz wybrac górę lub dół.
1
@joloskyy dokładnie o to mi chodzi, jednak faktem jest to, że ma 3/3 i to też się nie wzięło z nikąd
0
@Pnog37 No i o to mi chodzi.
@joloskyy Póki strzela bramki to nie ma powodu żeby mnie boleć.
@SawneyBean W punkt.