La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1655 Culés

konto usunięte

6

Pompujemy balonik.


konto usunięte

0

@tristan87 Navas chce, Szczęsny nie xD

0

@tristan87 Navas to owiele bardziej prawdopodobna opcja, jego agentem jest Mendes, małe wymagania finansowe, bez klubu i chce grać. Teoretycznie jakby zarabiał grosze to może nawet na dłużej zostać jako konkurencja na bramce i sprzedać Pene

0

@BORO_12 "Navas to owiele bardziej prawdopodobna opcja, jego agentem jest Mendes, małe wymagania finansowe"

Tymczasem wczoraj tutaj:
https://www.fcbarca.com/121022-md-keylor-navas-otwarty-na-wysluchanie-barcelony-inny-byly-bramkarz-realu-madryt-rowniez-na-celowniku-aktualizacja-17-30.html

"nie tak dawno dyrektorzy brazylijskiego Grêmio publicznie powiedzieli, że nie mogą sobie pozwolić na pozyskanie Kostarykanina ze względu na jego wysokie wymagania finansowe".

0

@Bobo25 to liga brazylijska (:
Widziałem wcześniej info że pensja nie będzie problemem więc trzeba poczekać na więcej informacji

0

@BORO_12 a myślisz że u Szczęsnego pensja byłaby problemem gdyby chciał u nas zagrać?

konto usunięte

0

@BORO_12 Ja w transfer jednego i drugiego nie wierzę.

0

@Bobo25 a chce grać? Na Szczęsnego to raczej nas nie stać biorąc pod uwagę jego wymagania finansowe

0

@tristan87 ja w Navasa wierzę ale wolę żebyśmy poszli po Vallesa i mieli bramkarza na lata

0

@BORO_12 "a Szczęsnego to raczej nas nie stać biorąc pod uwagę jego wymagania finansowe"
A jakie niby ma wymagania????
Skoro przeszedł na emeruturę, gdzie jeszcze ze 2/3 latka mógł sobie spokojnie w ciepłych krajach pograć o dorobić tzn. że nie ma ciśnienia finansowego i jeżeli tylko by chciał (i oczywiście klub byłby zainteresowany) to nie widze problemu żeby się dogadali.
Finansowo moze wyjść tak samo jak Bravo a nawet lepiej bo jak widac Bravo miał ciśnienie żżądając od brazylijskiego klubu jakiś dużych dla nich pieniędzy.

0

@Bobo25 dla niego piłka to bardziej biznes i nie ma szans że przyjdzie grać za grosze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?