La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 934 Culés

4

Ludzie ogarnijcie się, Ferran zagrał kilka meczy słabo a zachowujcie się jak by wam krzywdę wyrządził... Wyzwiska, obrażanie od najgorszych normalnie dramat ...

0

@Wojtek88, potwierdzam. W emocjach czasem różne rzeczy można napisać, ale tu często lecą bluzgi przemyślane i z premedytacją. Pi*dy z nich, a nie kibice.

2

@Wojtek88 tak samo jak obrażali ter stegena za ostatnie mecze, az dostał kontuzji i nagle płacz

4

@Adx555 za dużo kibiców sukcesu i sezonowców XD

0

@Adx555 jaki płacz, wszyscy się tutaj ciesza ze przyszedł Szczęsny. Bez kontuzji nie byłoby tego transferu. Nie wiem o czym ty mówisz..

0

@BISHBASHBOSH tak, bo akurat wszyscy którzy krytykowali wiedzieli od startu, że na pewno przyjdzie do nas Szczęsny w tej sytuacji. A co było tego samego dnia gdy tego nie było jeszcze wiadomo?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?