La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

8

Witam, troszkę zaniedbałem pierwszą kolejkę, ale po 2 już jestem:)
(ps. wiem, nikt nie pytał).

2 kolejka Ligi Mistrzów za nami, a w niej:
- Padło 58 bramek, o jedną bramkę więcej niż w pierwszej kolejce (przypominam, że wtedy w meczu Bayern - Crvena wpadło 11 goli).
- Najwięcej goli padło w meczu BVB - Celtic - 8. Dalej po 5 goli w meczu Barcelona - Young Boys (5:0), Lipsk - Juve (2:3), Girona - Feyenoord (2:3).
- W każdym meczu padła przynajmniej 1 bramka, a takich akurat było kilka: Aston Villa Bayern (1:0), Lille - Real (1:0), Sturm - Brugge (0:1) i Bayer - Milan (1:0).
- Poza Bayernem, Realem, Sturmem i Milanem gola w tej kolejce nie strzeliły: Bologna, Atletico, Szachtar, Psg, Young Boys, Crvena, Slovan i Salzburg.
- pokazano tylko jedną czerwoną kartkę (Michele Di Gregorio - Juventus). To o dwie mniej niż w pierwszej kolejce.
- z Polaków zagrali:
- Kamil Piątkowski 90 minut i lanie 0:4 od Brest.
- Piotr Zieliński 90 minut - Inter ograł 4:0 Crvenę.
- Robert Lewandowski 75 minut i dublet, a w tym meczu u rywali z ławki wszedł Łukasz Łakomy.
- Jakub Kiwior 45 minut - Arsenal - PSG 2:0.
- Michał Skóraś 45 minut.
- Łukasz Skorupski 90 minut i Kacper Urbański nieco ponad godzinę. Bologna przegrała 0:2 z Liverpoolem.
- z kolei byli w składzie, ale nie weszli na boisko: Cash i Zych (Aston Villa), Marcel Lotka (BVB), Maik Nawrocki (Celtic), Radoslaw Majecki (Monaco).

Po 2 kolejkach:
- Z kompletem punktów mamy BVB, Brest, Benfica, Bayer, Liverpool, Aston Villa, Juve.
- Bez punktów: Lipsk, Girona, Sturm, Milan, Crvena, Salzburg, Slovan, Young Boys.
- Najwięcej goli ma BVB (10), a dalej jest Bayern z 9 trafieniami.
- Najwięcej straconych: Dinamo Zagrzeb 11, Slovan 9 i Young Boys wraz z Celticiem - 8.
- Bez goli z kolei są 4 zespoły: Young, Salzburg, Szachtar i Bologna.
- Harry Kane lideruje w klasyfikacji strzelców - 4 gole, dalej Adeyemi, Guirassy, Sesko i Sima (Brest) z 3 trafieniami.
- Frimpong i Kimmich zanotowali po 3 ostatnie podania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?