La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

1

Pomijam fakt zainteresowania w Polsce jednakże nawet w Barcelonie i szeroko pojętym gronie transfer Szczęsnego byłego emeryta stanowi niesamowity rozgłos jakby tutaj Bóg wie kto przyszedł. Jakich My czasów dozylismy :)

7

@Mezocyklon87 No Szczęsny to jest topka bramkarska i nie zdziwię się, jak okaże się dużo lepszy od tej wersji Ter Stegena, którą oglądamy od kilkunastu miesięcy. Szczęście w nieszczęściu, że ta kontuzja trafiła się teraz, bo za jakieś dwa miesiące Szczęsny już by pewnie odpuścił temat. A nawet przy otwartym styczniowym okienku uważam, że to absolutnie najlepsza dostępna opcja na ten sezon

2

@Mezocyklon87 a ja bardzo polubiłem tą Barcelonę bez wielkich transferów, ale za to stawiająca na talenty z akademii. Griezman, Coutinho i Dembele tak mi obrzydzili wydawanie gotówki przez klub w ostatnich latach :)

0

@capricornusjrk Dokładnie to samo mam.
Tutaj w Barcelonie właśnie takie historie jak ta z Wojtkiem lubią mega pozytywnie zaskoczyć, a to co z założenia jest bombą to okazuję się niewypałem.
Nie zdziwię się jak zakończymy sezon z jakimś dubletem. VeB!

0

@LeoMessiiBarcaPepa oby nie skończyło się na superpucharze i pucharze króla ..

0

@Luciano99 Ja Szczęsnego bardzo lubię za sposób bycia. Jest to inteligentny chlop. Broni na wyso9lkim poziomie. Ale nie jest tos
Scisla topka. Go w Juve sporo osób krytykowało zwłaszcza w CL. Ze z nim w bramce to nie mają szans na wygraną.

Oby tutaj udowodnił wielkość.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?