La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1117 Culés

0

To się nagrała Benfica xD

0

@FcPortoFan1999 co tam się stało?

0

@MessiForeverTheBest Mgła i zła widoczność meczu.Teraz Jestem bardzo ciekawy kiedy rozegrają ten mecz ;) ta liga jest trzecim światem niestety jeśli chodzi o organizację.

0

@MicWic6 Nie mówię tylko o mgle.

0

@MicWic6 Tutaj tylko tyle.Niemniej nie muszę daleko wybiegać do pewnej sytuacji z policją z tego roku podczas meczu Sportingu.

0

@MicWic6 A Ja dopisałem celowo o organizacji w tej lidze bo jest kiepska podczas kryzysów pogodowych.Jak poleje nieco większy deszcz, mecz zostaje wstrzymany i rzadko jest wznawiany tylko od razu przełożony.

0

@MicWic6 W Portugalii mam wrażenie że to częściej występuje.Może nie ma jak w Holandii że są takie burdy kibiców.Ale jak przychodzi kryzys pogodowy to te stadiony rodem z przełomu lat 90/2000, po prostu zawodzą..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?