- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1643 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1643 Culés
1
Szkoda, że Jurgen Klopp nie wrócił do trenowania. Chciałbym żeby objął jakiś duży klub, który aktualnie nie jest w najściślejszej czołówce i powrócił z nim na szczyt - o kim mówię? Chociażby o AC Milan.
Udało mu się z Licerpoolem to myślę że mógłby także tego dokonać z Milanem.
3
@Stinger_ albo Atletico z taką kadra i sytuacją finansową mógłby ostro namieszać w lidze
0
@Stinger_ Widzę, że wiele osób marzy o wybitnym trenerze dla Milanu a żaden nie chcę się na to zdecydować.
3
@Rust_Cohle No w Atletico mógłby mieć łatwiej właśnie ze względu na dużo mocniejszą kadrę i jednak lepszą sytuację finansową. Może byłoby trudniej wygrywać w lidze bo miałby Barcę i Real ale za to byłoby bardzo ciekawie.
@bartekvisca Niestety sytuacja finansowa w Milanie jest nie najlepsza więc ciężko z miejsca coś stworzyć, a liga nie taka jak Premier League więc już wolą iść do Anglii. Mimo wszystko byłoby to bardzo ciekawe doświadczenie gdyby właśnie taki Klopp czy Guardiola (zakładając, że odejdzie z City) podjęli się tej misji. Mogliby potwierdzić swój kunszt trenerski choć oczywiście obawy by były, że by nie podołali i wtedy latka, że idzie im tylko w klubach z TOP-u pozostała by z nimi na zawsze choć Klopp zrobił świetne wyniki z BVB, które nie należy do najściślejszej czołówki.
0
@Stinger_ Jak można napisać taką głupotę jak sytuacja finansowa w Milanie nie jest najlepsza? Skoro klub sezon w sezon notuje zysk, bez wielkich sprzedaży?
0
@takisobiektos Bardziej o to mi chodzi, że nie dadzą trenerowi za dużej pensji, nie kupią lojedynczych piłkarzy za 100 mln euro i więcej ani nie płacą takich pensji jak Anglii, a bez tego ciężko będzie o najlepszych trenerów i piłkarzy.
Ich sytuacja się poprawia ale właśnie dlatego, że w większości w składzie i na ławce trenerskiej mają albo piłkarzy średnich (trenera też) albo takich co nie zarabiają milionów.
Aha i jeszcze jedno - kogo mieliby tam sprzedać za grube miliony? Chyba tylko Leao. Może jeszcze Hernandez, Maignan czy Pulisic (ale też bez przesady) - oczywiście zakładając, że kontrakt mają dłuższy niż rok. Może jeszcze ten Fofana aczkolwiek wielkiego szału to on tam w Mediolanie nie robi.
0
@Stinger_ No jak przejmował LFC to też było trudno bo w lidze dużo mocnych zespołów.
A Serie A nie jest dla nikogo atrakcyjna. @bartekvisca @Rust_Cohle
Liga włoska to przyciąga emerytów i ludzi którzy wracają po wojażach.
0
@PatrykBarca Tak ale to dalej była Anglia czyli mocna i atrakcyjna liga z dużą kasą.