La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

konto usunięte

0

Czy Novak Djokovic zdobędzie w przyszłym sezonie przynajmniej 1 Wielkiego Szlema?

0

@TheNekro94 chyba juz tylko na Garosie ma szanse

1

@TheNekro94 1 może zdobyć i całkiem możliwe że to już będzie jego ostatni wielki szlem.

konto usunięte

0

@Cvzx Wimbledon i AO to były jego tereny też.

0

@TheNekro94 Może być ciężko, ale na AO i na Wimbledonie będzie miał największe szanse.

0

@TheNekro94 najwięcej zależy od formy Sinnera i Alcaraza. Bo nie widzę innych którzy przeszkadzają Novakovi tak często ostatnio jak ta dwójka.

0

@budel17 Innych nie ma bo reszta to przegrywy pokolenia lat 90 ;)

konto usunięte

1

@budel17 Ja tam uważam, że coś jeszcze urwie. Ten sezon w całości chyba poświęcił pod przygotowania na IO i się opłaciło, bo w finale grał rewelacyjnie i mimo bardzo dobrego meczu Alcaraza, ten przegrał.

0

@FcPortoFan1999 dokładnie tak :) najbardziej nie mogę odżałować Thiema po swojej kontuzji. Kurde grał naprawdę fajnie i liczyłem że po tym paralitycznym US open będzie tylko lepiej. A tu dupa, posypał się strasznie a naprawdę potrafił stawiać opór fenomenalny

0

@TheNekro94 Przygotuję na bank jeszcze formę na jednego.
Myślę, że chcę zostać samodzielnym liderem wszechczasów obu płci.

1

@budel17 Najlepsze jest to że US Open 2020, wcale nie uważam za jego najlepsza szlema w karierze.Australian Open 2020, pomimo przegranego finału na Djokovicia, było o wiele lepsze niż to co się działo zwłaszcza w finale na Zvereva w Nowym Jorku.

0

@Cvzx raczej na AO / Wimbledonie ma największe

0

@TheNekro94 raczej nie poświęcił całego sezonu - jakby tak było to nie cisnąłby Wimbledonu na trawie tuz po wyleczeniu urazu i tuz przed IO na ziemi

Był slabszy na szlemach - czy to na AO czy w finale Wimbledonu ale byl lepszy w finale IO.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?