La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1160 Culés

1

Dla Leo nie kończy się kontrakt po sezonie? Chłop poszedł się relaksować, ale na otwarcie nowego stadionu i ostatni sezon w barwach klubu swojego życia.. Mógłby Lapcio go ucałować zamiast manekinu tym razem.

0

@Fantastyczny Chłopiec Już gdzieś się Messi wypowiadał, że będzie grać dalej w Ameryce w tym Interze.

1

@kanver_
Lekko by go nie było namówić, ale to klub jego życia, otwarcie nowego stadionu, Lamine w pakiecie. Mógłby się Laporta postarać. Wygrał kampanię pierdzieląc głupoty, że tylko jak on wygra to Leo zostanie i chodził całować manekin..

0

@Fantastyczny Chłopiec Tak a Messi ci przyjdzie grac za darmo xd

0

@takisobiektos
A kto mówi by darmo? Pogonić fdj czy sardynkę Torresa i się kasa znajdzie. Wiek, plus po prostu last dance- to by też 40 czy 50 mln zakładam nie trzeba było płacić.

3

@Fantastyczny Chłopiec Messi nie wróci tu nawet na trybuny, dopóki klubem steruje Laporta. Prezes wytarł sobie mordę jego nazwiskiem, a potem go odpalił. Tam jest zła krew między nimi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?