- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 950 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 950 Culés
36
Cudny piłkarsko wieczór. Ta Barcelona sprawia mi najwięcej radości jak na razie od ok. 2016 roku. 8 lat czekania...
Obyśmy tylko zdali te 2 nadchodzące turbo trudne egzaminy. Oby nie było żadnych głupich błędów indywidualnych. Oby nie było żadnej kalkulacji. Obyśmy wyszli jak po swoje. Skoncentrowani, silni, agresywni, zaangażowani, energiczni, pełni pasji. Tak jak do tej pory. Najwyższy czas.
4
@macio_944 Prawda. Byle nie wyszli na miękkich nogach. Grać swoje, a reszta przyjdzie.
0
@macio_944 No widzisz, a ty wcześniej mówiłeś żeby wierzyć w Xaviego i że wymaga to procesu, a Flick w miesiąc zmienił Barcę.
1
@Pawel13sz Tak, tak mówiłem. Ale również mówiłem, że trzeba Xaviemu dać czas do około grudnia 2023. Po tym okresie pisałem, że będe dużo bardziej krytyczny. I co? I byłem. Bardzo nie podobało mi się jak potraktowano Xaviego, a sam Xavi też zachował się średnio, cała ta sytuacja to jeden wielki mem i wstyd. Ale koniec końców pisałem również, że zwolnienie Xaviego to ogólnie dobra decyzja, bo z nim już raczej nie ma przyszłości. Jednak również uważam, że Xavi nadal ma duży talent i jeśli nabierze doświadczenia, dystansu i zmieni współpracowników - może pozytywnie zaskoczyć. To tak w skrócie. Przeanalizuj sobie moje komentarze od ok. 2022-go roku do ok. czerwca 2024, a zobaczysz, że nie ma tam przypadku, czy sprzeczności. Jest bardziej przyznanie się do błędu i zawód.
PS. To, że Flick jest lepszym trenerem nie ulega wątpliwości, więc tym samym też nie dziwi taka zmiana.
Komentarz usunięty przez użytkownika