La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

4

U madrycioka krótko, Kurtuj już zdrowy, więc Łunin w formie z automatu idzie na ławę, a Barca pieści się z Peną jakby ten prezentował potężny poziom

konto usunięte

8

@vangoor w dodatku Łunin coś tam bronił w tej LM i dawał jakieś argumenty by mu zaufać, a Pena?

Jeśli wyjdzie na mecz z Bayernem, to będzie to poświęcenie spotkania by dać pretekst na zastąpienie go Szczęsnym na resztę sezonu

2

@Rust_Cohle No właśnie o to chodzi, tam nikt nie cacka się tylko gra lepszy

1

@vangoor Ale to jest odwrotna sytuacja.
Gdyby u nas Peña lub Szczęsny lub ktokolwiek inny bronił jak największy kozak i nagle wrócił Ter Stegen to też posadziłby ich na ławie i broniłby Ter Stegen.

konto usunięte

1

@don'T.R.I.P.e Ter Stegen od lat nie był na poziomie Tibo zacznijmy od tego, a Szczęsny to uznana marka.

Zupełnie inna sytuacja

0

@Rust_Cohle Szczęsny też nie jest i nie był ma poziomie Tibo. Dla Hiszpanów to No name....
Chłop w CL praktycznie nie istniał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?