- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
2
Casado z Pedrim to duet nie do ruszenia obecnie i nie mówię to tylko na podstawie wczorajszego meczu.
Casado gra jak stara wyga, nic nie robi sobie z tego że rywalem jest Bayern,jest wszędzie na boisku. Pedri wczoraj imponował inteligencją, rozprowadzaniem akcji, kontrolą gry a co najpiękniejsze to to jak nie można było mu zabrać piłki. On ją chronił jakby to była ostatnia sztuka futbolowki na świecie i nie chciał jej stracić czy zniszczyć. Minuty dla Frenkiego i Olmo super, ale obaj mnie nie zachwycili. De Jong dalej wolny, a u Daniego irytowało mnie to że kompletnie odpuszczał pressing. Taki Rafa więcej dawał pod koniec meczu w tym aspekcie niż świeży Olmo. Mam nadzieję że to wina pierwszych minut po urazach, bo jak nie to w wyjściowej 11 u Hansiego nie mają czego szukać z takim nastawieniem. Oczywiście pochwalić trzeba Rafę totalny szef, najlepszy zawodnik tego sezonu, Fermina, Yamala, Cubarsiego, Inigo. No czapki z głów dla chłopaków, mimo ciężkich pierwszych 20 minut.
0
@konajoncek było dobrze ale pierwsze 20 minut nie mogliśmy wyjść poza 30 metr od bramki .
0
@ShawnC Bo Pedri nie wszedł w mecz. Jak Pedri zaczął grać to i Casado zaraz podłapał i już była kontrola