La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 823 Culés

3

Mimo wszystko trochę to szanse wyrówne u nas nie ma Araujo, christiansena , 1Marc 1 i Marc 2 rekina.Oni mają 1 dzień regeneracji więcej.grają u siebie.Rodrygo to facet do rotacji I czasem strzela bramki.A bramkarz ratuję im 1 pewną bramkę.Trochę to szanse wyrównuje.
Zdrowia życzę po obu stronach barykady.

0

@Borneo Rodrygo to jeden z najlepszych zawodników na świecie i marnuje się w tym RM

0

@kaamil1910 z 4 yamal , raphinia , Mbappe , vini jest najgorszy z nich.Natomiast potrafi uratować Real kiedy idzie na dno i jest to strata przed klasykiem.

0

@Borneo Od Mbappe w tym momencie można być gorszym?

0

@kaamil1910 mówię generalnie potencjał facet ma ogromny.No i Rodrygo też nie jest w formie.Ale może być istotny z perspektywy rotacji I dać odpocząć inny.A przy grze co 3 dni robi to różnice.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?