La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

16

Co jak co ale ta strategia na spalone jest świetna ze względu również na istnienie Varu. Dziesięć lat temu bez varu moglibyśmy być pokrzywdzeni w kilku stykowych sytuacjach a z istnieniem tego systemu nie ma żadnych wątpliwości i jesteśmy tylko i wyłącznie zdani na siebie.

0

@El Plutoninho VAR w przypadku spalonych działa dobrze/świetnie, ale błędów się nie ustrzega, gorzej jest w innych sytuacjach, gdzie nagle wchodzi magiczna interpretacja.

0

@El Plutoninho 10 lat temu to wszystkie spalone z wczorajszego meczu nie byłyby znając życie gwizdanie. Te złodzieje w finałach lm z dużo większych strzelali.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Pewnie nie wszystkie, ale większość była by odgwizdana, na pewno ten przy bramce Mbappe mógłby być nie gwizdnięty, reszta była gwizdana z boiska, tylko sędziowie mają wytyczne puszczać akcje do końca.

2

@El Plutoninho Raczej nie var tylko ten cały półautomatyczny spalony.

0

@takisobiektos Masz rację, trochę przesadziłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?