La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1174 Culés

6

Eric ten Hag:
- Klub nie kupował zawodników, których chciałem.

Typ jest niepodrabialny. Kolejny przejaw jego narcystycznej osobowości. Wszyscy są winni, tylko nie on. Dawno nie widziałem trenera, który byłby tak zakochany w samym sobie.

"Skoro mnie tu nie chcą, będę wygrywał trofea gdzie indziej", "Jesteśmy drużyną, którą bardzo trudno pokonać", "Przez pewien czas graliśmy najlepszą piłkę w lidze", a teraz jeszcze tekst o tym, że klub nie chciał kupować zawodników, których on chciał.

Antony, Casemiro, Lisandro Martinez, de Ligt, Mazrazoui - przecież każdy z tych zawodników był życzeniem ten Haga i na każdego z nich zostało wyrzuconych kupę pieniędzy. Wpierdziel za wpierdzielem w Europie, łomot od Liverpoolu, ujemny bilans bramkowy i najgorsze miejsce United w historii ich startów w Premier League. Do tego konflikty z piłkarzami, władzami United i potraktowanie Ragnicka w bardzo nieelegancki sposób. Trzeci sezon w Manchesterze, drużyna nie wie, co ma grać, ale ten Hag i tak całą winę zrzuca na innych.

konto usunięte

1

@NeroTFP1 świetnie nadawałby się do Realu.

1

@NeroTFP1 Do tego piłkarze zaliczali u niego regres formy.
Sancho czy De Beek. Przecież go nic nie broni...
Połowę Ajaxu mu kupili ale on nie chciał.

1

@siuuu
Ależ pięknie to wyglądałoby. Ten Hag ze swoim konfliktowym charakterem wchodzi do tej szatni, gdzie jest Vinicius, Mbappe!

1

@NeroTFP1 Biedny... niech się przyzwyczaja bo już nie trafi do klubu x kasą xD

1

@PatrykBarca w dobie po SAF, czyli już 12ty sezon leci United wygrało 6 pucharów z czego 2 ten Hag. Faktycznie nic nie broni :] ale ja wiem, że zero-jeden to najłatwiejsza ocena.

3

@Kgorecki2500 Ma na tyle wyrobioną markę że i tak trafi. @arasz1819 O przyleciał fan holendrów, no tak biedny Ten Hag cały świat się na niego uwziął xD

0

@takisobiektos czy ja do ciebie coś pisałem? Akurat wiem, ze ty nic nie rozumiesz więc po co miałbym to robić.

konto usunięte

1

@arasz1819 wygrali EFL i FA cup. Uwzględniając inne wyniki United, + wysokość kwot przeznaczonych na transfery, na prawdę uważasz że to broni Ten Haga?

1

@siuuu jeżeli ktoś pisze, że NIC go nie broni, to jednak wydaje mi się, że coś broni. Szczególnie patrząc co się u nich dzieje po 2013 roku. To chyba jasno pokazuje, że nie tylko trener jest tam problemem. Być może dobrze, że go zwolnili, bo początek sezonu fatalny, ale czy to coś zmieni? Czy 9 czy tam 10 kolejny trener jest w stanie dzwignąć ich? Zobaczymy. Sam EtH też w pierwszym sezonie ich szarpnął w tabeli mocno w górę, a jak widać w dalszej perspektywie nie dało to efektu.

konto usunięte

1

@arasz1819 Myślę że bankowo problemy United wynikają z o wiele większej liczby powodów niż tylko z tego kto akurat trenuje drużynę. Z jednej strony można myśleć ze może trenerzy od 2013+ nie podołali i tyle, bo jednak patrząc na ich kariery już po United, to trudno znaleźć jakieś spektakularne wyniki czy osiągi, z drugiej - mam wrazenie że nawet jakby na ławę MU dać Guardiolę czy Flicka to mogliby przez te problemy jakoś spektakularnie ich nie odmienić. I tu z jednej strony mamy te dwa trofea, z drugiej - 8 pozycja w tabeli w zeszłym sezonie, i 14 obecnie, gdzie nie wiadomo w ktorą stronę by to do końca sezonu poszło, a od 2013 w lidze jednak dość konsekwentnie kończyli na 2-6 miejscu.

2

@arasz1819 Po Mourinho cisnąłeś, a wygrał LE i League Cup, w lidze kolejno 6 i 2 miejsce w sezonach, gdy w całości trenował United (16/17 i 17/18). Czyli też wygrał 2 trofea, w lidze odnosił lepsze wyniki od Holendra. Jednak Portugalczyka oceniasz zero-jedynkowo. Patrząc na Romę, okazuje się, że on jako jedyny od dłuższego czasu dołożył coś do gabloty (Ligę Konferencji) pokonując Feyenoord w finale. Przy ocenie pracy Mou kierujesz się tylko nienawiścią do niego. Sam go nie lubię, ale potrafię trzeźwo ocenić jego pracę.

0

@arasz1819 @siuuu @Ojciec5tkidzieci No te puchary pocieszenia go utrzymały dłużej o kilka miesięcy na stołku.
Natomiast od gry oczy bolały. A budżet go nie ograniczał. W Europie pośmiewisko i ostatnie miejsce w grupie z kelnerami.
Najgorsze miejsce w lidze w historii. Największy wpierdziel w historii od LFC. Najgorszy bilans meczów z top6 wśród managerów po SAFie.
Do tego najwięcej goli straconych od X lat. Gdzie chlop 7 obrońców kupił. I jeszcze skończył sezon z ujemnym bilansem bramkowym.

Czapki z głów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?