La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1309 Culés

1

Alexander Arnold i Davies, tym dwóm zawodnikom wraz z końcem sezonu kończą się kontrakty. Gdybyście mieli taką możliwość i mogli zadecydować o sprowadzeniu tylko jednego z tej dwójki do Barcelony. Który z tej dwójki by to był i dlaczego?

2

@Gaucho Davis bo mamy obecnie pół LO :D

2

@Gaucho Davies. Dlatego że na lewej stronie jest tylko Balde, który też raz gra dobrze a raz gra słabo (teraz jest w dobrej formie). Na prawej stronie jest Kounde w wyśmienitej formie i jako zmiennik Fort, który pokazał że warto dawać mu kolejne szansę i jako że obaj są w miarę młodzi to PO jest zabezpieczona lepiej i na lata.

2

@Gaucho Davies. Po pierwsze to LO. Po drugie zna się z Herr Flickiem, a po trzecie wie co to niemiecki ordung muss sein.

2

@Gaucho Kounde i H. Fort to dobrze obsadzona PO, gorzej z LO a konkretnie Balde i tyle

1

@Messibestplayerintheworld Dodajmy do tego jeszcze Araujo (na siłę, ale okazjonalnie pod konkretnego przeciwnika może tam grać).

1

@Gaucho Trent bardziej pasuje do gry pilka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?