La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

2

Dość szybko pokazali tą czerwona flagę. W q2 umieli minutę poczekać pajace.
Coś mi się wydaje że może dzisiaj niepełna stawka wystartować. Któregoś z auta może nie udać się poskładać. Najgorzej wyglądał chyba samochód sainza i strolla

konto usunięte

0

@budel17 Ale to nie zmieniłoby nic, bo Verstappen już był poza TOP10

1

@MesQueUnClub96 niby tak ale jednak trochę to źle wygląda.

1

@budel17 biorąc pod uwage tez ile czasu czekano z VSC przy sprincie

konto usunięte

0

@budel17 nic nie wygląda źle

2

@MesQueUnClub96 oczywiście, wszystko fair. Tak jak wczoraj to okrążenie bez vsc i skaczący sobie metr od toru Hulk. Przecież to jest normalne

konto usunięte

0

@budel17 kiedy Hulkenberg wyszedł z bolidu było VSC

0

@MesQueUnClub96 to sobie odpal 22 okrążenie sprintu i otwórz oczy jak będziesz to oglądał

0

@MesQueUnClub96 i co nadal uważasz że gdy Nico opuścił bolid to było VSC ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?