- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1810 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1810 Culés
0
Naturalne wydaje się tutaj zastępstwo De Jonga za Pedriego bo:
1. Dużo lepiej pasuje do jego roli niż tej, która pełni Casado i jest moim zdaniem jego najbardziej naturalnym zastępstwem w naszej kadrze.
2. Casado z Espanyolem zszedł bardzo wcześnie co może być wskazówką, że dziś zacznie od początku. Pedri grał prawie do końca i ogólnie gra ostatnio praktycznie wszystko.
twitter.com/ReshadFCB/status/1853906106533204001
0
@ViscaelBarca2007 nie no ale brak Wojtka dzisiaj to żart według mnie
0
@BORO_12 jest jak jest i nie chce mi się nad tym narazie rozwodzić. Ufam decyzjom Flicka jakiego podłoża by ta decyzja nie miała(bo możliwych przyczyn widzę kilka). Moim zdaniem i tak jest dużo pewniejszy Pena niż na samym początku i nie chodzi nawet o samą skuteczność, a nie wprowadza już aż tyle nerwowości swoimi poczynaniami.
0
@BORO_12 czemu żart? Skoro gra pierwszy bramkarz
0
@Pedri16Future bo Pena nie daje żadnego argumentu żeby grał dalej kosztem kilkanaście klas lepszego bramkarza? To idealny mecz żeby Wojtek zaczął łapać rytm meczowy i zacząć wchodzić do pierwszego składu
1
@BORO_12 jak nie daje? Pena zagrał świetny mecz z Realem i jak na razie nie puścił żadnego babola. Gra przyzwoicie dosyć, do tego gra nogami na razie mu dobrze idzie.
0
@Pedri16Future mecz z Realem to jedyny mecz za jaki go można chwalić a reszta to szkoda gadać, gdyby nie genialna linia obrony i świetne pułapki ofsajdowe to byłoby po nim. Każdy groźniejszy strzał wpada, broni tylko to co musi wybronić. Gra nogami dobrze mu idzie? Weź oglądaj mecze
0
@BORO_12 Szczęsnemu się pewnie nawet bronić już nie chce. Przyszedł tu jako opcja awaryjna wpisać sobie Barcelonę do CV. Wiedział, że zagra od wielkiego dzwona.
0
@BORO_12 "gdyby". Na razie nie daje powodów by go zmieniać. Bramkarzy nie zmienia się, bo puszczają gole kiedy są spalone.
0
@Ptasior już napewno bramkarz klasy światowej wznawia karierę żeby być zmiennikiem awaryjnym kogoś kto mu do pięt nie dorasta, napewno
0
@Pedri16Future bramkarza się zmienia gdy widać że jest poprostu słaby i jest owiele lepszy w jego miejsce na ławce, mamy czekać aż zawali mecz i nie uratuje go spalony?