La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1186 Culés

8

Masakra z tym Militao. Można nie lubić, ale żadnemu sportowcowi tego nie życzę. Sam Real czeka przebudowa prawie calej lini obrony w lecie.

konto usunięte

0

@ViscaelBarca2007
Zacznie się prawdopodobnie już zimą, bo jest jeden zdrowy stoper. Fatalna sytuacja na ten moment.

0

@bartas97 jakie widzisz rozwiązanie? Według mnie postawić na Asencio i ściągnąć Ramosa

0

@VegetaPolska po co wam Ramos? W zimie już będziecie mogli kupić kogoś lepszego.

0

@Pedri16Future kapitan w szatni oraz poszerzenie drużyny, która w tym momencie wygląda na taką jakby była ze styropianu.

0

@VegetaPolska Tchouameni na śo. On w środku pola jest przeciętny. Nie zmienia to faktu, że w zimie po kogoś musicie ruszyć

konto usunięte

0

@Pedri16Future
Problem jest w tym, że zimą masz bardzo ograniczony rynek. Żaden klub nie chce się osłabiać w trakcie sezonu.

@VegetaPolska nie wiem, chce żeby ten sezon skończył się w niedzielę, a w poniedziałek niech zacznie się nowy :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?