La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 953 Culés

5

Imponuje mi Jaga przygotowaniem fizycznym, grają co 3 dni a tu naprawdę jest cały czas intensywna jechanka. Może w końcu w polskiej lidze coś przeskoczy żeby dawać radę grać w Europie i dalej walczyć o mistrzostwo w lidze. Oby tak było nawet grając w tym tzw pucharze Biedronki

2

@budel17 To jest właśnie coś niespotykanego w Polskiej lidze od kilku lat.Aby Mistrz Polski, potrafił sobie radzić w meczach co trzy dni.

0

@FcPortoFan1999 dlatego z zaciekawieniem oglądam ostatnio ich mecze i Legii w sumie też. Mimo, że im nie kibicuje w Polsce. W Europie życzę jak najlepiej żeby podnosili notowania tej naszej kopanej ligi

0

@budel17 Samo to że ta drużyna ciągle jest w normalnej grze o mistrza kraju jest ostatnio niespotykane w tej lidze.Mistrzowie w kolejnym sezonie, zwykle odpadają najdalej w lutym/marcu z walki o obronę tytułu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?