- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1190 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1190 Culés
7
Dzisiaj słaby mecz w sumie całej drużyny. Totalnie nic nie wychodziło mimo prób. Trudno, takie mecze się zdarzają i będą zdarzać. Ale nic się nie dzieje, to normalne na przestrzeni całego sezonu. Lepiej mieć taki mecz teraz przy przewadze niż w ważniejszym meczu i na ważniejszym etapie sezonu.
Choć i tak mam wrażenie, że gdyby nie absurdalny błąd VAR (który powinniśmy jak najbardziej nagłaśniać), to mecz wyglądałby inaczej, bo do tego momentu graliśmy moim zdaniem naprawdę dobrze.
Teraz odpoczynek i za 2 tygodnie lecimy dalej, nadal mamy przewagę i nadal naszym obowiązkiem jest wierzyć w tę drużynę. Bo dali nam nieporównywalnie więcej powodów do optymizmu niż do pesymizmu.
PS. A niektórzy na La Bambie powinni się klasycznie wstydzić. Wstyd mi za kibiców, którzy m.in. bagatelizują formę Barcelony i jej dotychczasowe wyniki. Wam kury szczać prowadzić, a nie kibicować...