La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1631 Culés

0

Ponad 15h minęło, a ja dalej nie wiem jak mając Var i półautomatyczny spalony można zrobić taki wałek. Czy wygralibyśmy ten wczorajszy mecz gdyby bramką była słusznie zaliczona? Szczerze wątpię, bo wczoraj byliśmy po prostu gorszą drużyną, ale nie zmienia to faktu, że ktoś musi za to ponieść konsekwencje

1

@Pnog37 konsekwencje… odsuną sędziego na kilka meczy i tyle, a nam może braknąć punktu do tytułu… graliśmy słabo, ale ile razy słabsza drużyna wygrywała czy chociaż remisowała. A z resztą prowadząc w początkowej fazie meczu 1-0 napewno mecz wyglądał by inaczej

0

@VeB 1899 jak Real został w poprzednim sezonie przykręcony z Valencią przez sędziego to Manzano został zawieszony i już nie prowadzi ważnych spotkań, wczorajszy sędzia pewnie dostanie nagrodę arbitra kolejki za dobre sprawowanie

0

@Pnog37 Dodatkowo sam Perez wyśle mu pewnie nagrodę od siebie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?