La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

0

Materiał o City na YT że się kończą itp że rewolucja że Guardiola odchodzi blablabla... Ja nie o tym...
W materiale pada stwierdzenie, że Txixiego Begiristaina zastąpi Hugo Viana, były pilkarz bodajże Valencii i Sportingu. Gość mówi że był on dyrektorem Sportingu Lizbona (od 2017!!!) , nie znam się na lidze portugalskiej więc jedyne co mi to mówiło, to Amorim który ma wylądować/wylądował w United.
O Hugo Vianie:
"Jego wielkim osiągnięciem jest..."- i czekam na tą wspaniałą listę nazwisk wyłowionych, kupionych i sprzedanych które wypłynęły na wielkie europejskie wody przez tych prawie 8 lat
"Między innymi Gyorkess, który dziś jest ABDOLUTNYM FENOMENEM SZWEDZKIEJ PIŁKI i ostatnio strzelił Hat-Tricka obywatelom, jeszcze do niedawna grał w 2. Lidze angielskiej"

Łowca talentów :D

2

@jakub1906 Tyle że on w Sportingu pracuje od 2018 nie 2017. Gyökeresa za 20mln to majstersztyk, oprócz tego Diomande, Hjulmand, Ugarte, Nunes i paru innych.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?