La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 764 Culés

0

Pamiętacie ten żar dyskusji z lata? Francuzy sponiewierały święty obrazek bo eLGeBeTe zasiadło do "Ostatniej Wieczerzy", a ten Babiarz wyzwał piosenkę Lennona od komunistów?

Się działo.

0

@Comentateiro Troszkę smutne wydarzenie bo okryło to całą imprezkę.Dlatego zdanie po kilku miechach się nie zmieniło u mnie.Nie dla Igrzysk w Polsce! Co do Babiarza, to jedna wielka beka ;)

0

@Comentateiro Dlaczego "wyzwał piosenkę Lennona od komunistów?" Skoro sam autor powiedział o tym tak wg wikipedii:

Lennon stated: "'Imagine', which says: 'Imagine that there was no more religion, no more country, no more politics,' is virtually The Communist Manifesto, even though I'm not particularly a Communist and I do not belong to any movement."

Niczego nie wyzywał tylko powiedział jak jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?