- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 944 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 944 Culés
5
Jacek Bąk:
- Kiedyś były inne czasy. Dostajemy 1:5 i ja mam prosić Ronaldo o zdjęcie? Gościa, który chwilę wcześniej nas wy*uchał? Czy my naprawdę nie mamy w sobie za grosz honoru? Trener Probierz niech też zareaguje. Brakowało tylko, żeby on zrobił sobie zdjęcie z Ronaldo. Albo może wymienił się na marynarki z Roberto Martinezem. Chyba nie nadaję się do tych czasów. Dzisiejszy świat niestety taki jest.
Oczami wyobraźni próbuję stworzyć w głowie obraz, jak Hajto robi sobie zdjęcie z Pauletą xD
1
@NeroTFP1 o jest glos pana piłkarza ze złotego pokolenia. I ten tekst "kiedyś były inne czasy" XD boomer alert. Za 20 lat teraźniejsi piłkarze będą oceniać następnych i tak w kolko. Każdy mądry z kanapy
3
@NeroTFP1 Ostatnia szansa tak naprawdę aby mieć zdjęcie z drugim najlepszym piłkarzem w historii futbolu
Na ich miejscu też bym pewnie zrobil zdj
Pamiętajmy że piłka nożna to tylko sport :)
0
@NeroTFP1 wygaduje bzdury dla chwili uwagi, lepsze zdjęcia z rywalami niż chlanie na każdym zgrupowaniu jak w dawnych czasach
2
@NeroTFP1 A ja myślę że wielu ludzi szuka na siłę problemów.
Oczywiście, nie wygląda to zbyt dobrze kiedy po takim blamażu nasi piłkarze robią sobie zdjęcia z Ronaldo ale nie idźmy ze skrajności w skrajność.
Gramy nic nie znaczącą Ligę Narodów - wiele osób mówi żeby piłkarze olali te rozgrywki, a teraz płacz bo po porażce robią sobie zdjęcia i nie płaczą z powodu wyniku.
Jeszcze gdyby takie zdjęcie robił sobie Robert Lewandowski to rzeczywiście byłoby to słabe ale większość tych zawodników udających piłkarzy być może więcej z Ronaldo nie zagra więc wykorzystali moment.
3
@Katalończyk 99 Oczywiście.
Ale on stwierdził fakt.
Można dostać wpierdziel. I każdy pilkarz kiedyś go dostal.
Różnica polega na reakcji na niego. Jeżeli bral Ci sportowej złości. To się zajmij hodowla jedwabników.
1
@MessiForeverTheBest i taki nachalniec potrafił wygrać z Portugalia w chorzowie
1
@Herato
A co nie miał? Lepsze to niż "prywatne"...
https://pbs.twimg.com/media/GciTdJTWoAAERCI?format=jpg&name=large
I potem się zbłaźnić prosząc go o fotę po meczu?