La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

3

Słowenia strzela na 1-1 z Austrią. Ten wynik daje bezpośredni awans Norwegii do dywizji A.

Trochę szkoda bo bardzo liczyłem na mecz Polski z Norwegią choć wciąż on jest możliwy - wystarczy przegrać ze Szkocją i umówić się z Norwegami na mecz towarzyski.

0

@Stinger_ Jak tak się skończy to jedynie czekam na Grecję bo z pozostałymi to co najmniej kilka razy w ostatnich latach graliśmy.

0

@mordini123 "Czekam" - najpierw trzeba nie przegrać ze Szkocją, a wcale nie jest powiedziane, że to będzie łatwe zadanie.
Z Grecją kiedy ostatni raz? Pamiętam Euro 2012 ale to dlatego że pamiętny mecz.

1

@Stinger_ w 2015 towarzyski (0-0)

1

@Stinger_ W 2015 roku towarzyski. Oczywiście jak to 3 miejsce utrzymamy. Dzisiaj to kilka razy podkreślałem ten że utrzymanie to nie jest oczywiste i nie chciało mi się kolejny raz tego podkreślać.

1

@Stinger_ Pora liczyć na wylosowanie ich w eliminacjach mundialu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?