La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 801 Culés

konto usunięte

15

Zawsze śmieszy mnie prucie się do selekcjonerów bo wystawia tego kogo chce i nie daje danym ulubieńcom ludzi odpoczynku.

On ma swoich zawodników kilka razy do roku i musi wykonywać również swoją pracę, zgrywać skład ile tylko może.
Od rotacji i opieki o zdrowie zawodników powinni być trenerzy klubowi, a nie wyciskają z nich ostatnie soki, a później pretensje lub oczekiwania, że ktoś z nich nie będzie korzystał.

Tyle w temacie.

5

@Rust_Cohle Ja tylko dodam to, że kiedy dana drużyna zapewniła sobie awans dalej i do tego jest pewna wygrania grupy to po prostu tak zwyczajnie przydałoby się dać zagrać zmiennikom, którzy również ciężko pracują by zagrać w kadrze.

I w sumie tak samo myślę o klubie. Teraz jest trochę inaczej ale kiedy jeszcze była faza grupowa LM to także warto było po zapewnieniu sobie awansu czy 1 miejsca w grupie dać pograć innym.

1

@Rust_Cohle +1
Dodatkowo, nikt nie bierze pod uwagę zdania piłkarzy. Przecież oni też chcą grać i reprezentować swój kraj, nierzadko bardziej, niż klub. To dla nich wielki powód do dumy, ale jeden Maciuś z drugim będą lamentować, bo może jakaś kontuzje złapią.

konto usunięte

0

@Rust_Cohle najlepsze są te sapy o trenera Hiszpanów, że powołuje wielu piłkarzy Barcelony. No jak on może powoływać najlepszych zawodników w swoim kraju, no jak :D powinien brać słabych i przegrywać ⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)

konto usunięte

0

@Stinger_ więc używam tu argumentu, że selekcjoner ma mało spotkań w porównaniu do rozgrywek klubowych i widocznie chce jeszcze bardziej zazębiac zgranie danego składu.

Flick i inni trenerzy często mają wyniki wysokie, ustawiony mecz po 1 połowie, a i tak Cisna danych zawodników do końcowego gwizdka.
Np Yamal

1

@Rust_Cohle No wiem wiem dlatego ja ogólnie się z tym zgadzam jedynie podkreślam, że ten jeden mecz mógłby dać pograć innym tym bardziej, że w marcu w ćwierćfinałach znów na boisko wyjdą najlepsi, a mówię o tym nie dlatego żeby dać odpocząć liderom (to trochę też ale nie do końca) ale żeby także sprawdzić innych i dać pograć zmiennikom, którzy cierpliwie czekają na swoją szansę.

A co do trenerów klubowych to fakt. Nie dawno nawet pisałem o tym w trakcie sezonu jak przy 4-0 Flick trzymał do końca Lamine Yamala, trochę to bez sensu moim zdaniem patrząc na jego wiek i ilość meczów.

1

@Stinger_ Z Danią zagrała inna 11 niż zagra teraz z Szwajcarią.

0

@takisobiektos Być może - w sumie nie wiem. Ja tylko wypowiedziałem się na ten temat nie do końca uwzględniając konkretną drużynę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?