La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

0

Przez reformę Ligi Narodów losowanie grup eliminacyjnych do Mistrzostw Świata będą bardziej skomplikowane. Ćwierćfinaliści nie poznają swoich rywali podczas losowania. W trakcie losowania będzie losowana kulka z napisem zwycięzca ćwierćfinału 1,2,3 lub 4 oraz przegrany ćwierćfinałów 1,2,3 lub 4. Wiadomo, że zwycięzcy ćwierćfinałów trafią do grup 4 drużynowych. Problemem tego systemu jest fakt że znając do jakich ewentualnych grup mogą trafić mogą kalkulować czy lepiej wygrać lub przegrać ćwierćfinał żeby trafić do teoretycznie łatwiejszej grupy. Podaję nitkę, który dokładnie podaje procedurę losowania ćwierćfinalistów.


1

@mordini123 Oby Polska otrzymała grupę śmierci.

0

@mordini123 gdzie w tym sens?

0

@Pnog37 Przez tą Ligę Narodów robi się jeszcze większy cyrk. A to poprzez Ligę Narodów można brać zapewnić baraże i dochodzi do kuriozum że np. ostatnia drużyna w grupie ma baraże a np. 3 nie oraz teraz zamieszanie z ćwierfinalistami.

0

@mordini123 Wprost zapytam aby ułatwić zrozumienie tego losowania.Czy 4 miejsce da wyjazd na mundial dla Polski?

0

@FcPortoFan1999 Raczej nie.

0

@mordini123 Bo nastawiam się na zajęcie 3/4 miejsca w grupie.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Czyli 3 miejsce trzeba zająć?

0

@FcPortoFan1999 tylko drugie lub pierwsze miejsce

1

@barcelonaLM To czyli zapowiada się mundial przed telewizorem i pewna klątwa polityczna utrzymana..

0

@FcPortoFan1999 1 miejsce bezpośredni awans i 2 miejsce to walka w barażu. Inaczej odpadamy

0

@mekston Za duża presja zatem będzie.I jeszcze klątwa polityczna do ogrania.Za dużo na głowie piłkarzy..

0

@FcPortoFan1999 @barcelonaLM w teorii chyba może być tak jeszcze - jeśli pierwsze 12 ekip z grupy A LN zajmie 1 lub 2 miejsce to Polska zagra w barażu

Małą nadzieje możemy mieć przed losowaniem

Szkocja, Serbia i Węgry to najmniej pewne ekipy do top2 w grupach

0

@mekston Żeby znów wślizgać się jak szczury na wielką imprezę?

0

@FcPortoFan1999 my tak lubimy kanałami.

Najpierw dyskwa Rosji i cyk jeden mecz mniej, a potem final u siebie

Potem na Euro jeszcze lepiej

0

@mekston I jeszcze kilka edycji w lidze narodów prześlizgnięte jak szczury.Tylko te kanały mają swoje szczeliny i w końcu gdzieś trzeba będzie odpaść.Mogło to być mniej bolesne Euro, a będzie najpewniej największa impreza świata..

0

@FcPortoFan1999 @barcelonaLM czyli teraz jestesmy wielkimi fanami:

Hiszpanii, Portugalii, Niemiec, Francji, Włochów, Holandii, Danii, Chorwacji, Szkocji, Serbii, Węgrom, Belgii

Poczekajmy jeszcze na losowanie grup

0

@mekston Ja, będę optował za grupą śmierci...ale w sumie po co mam to robić skoro dla nas każde rozwiązanie będzie beznadziejne?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?