La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 716 Culés

4

Zaczynam coraz bardziej doceniać triumf Czecha Michniewicza nad Szwedami dwa lata temu w barażu o mundial.Nie Chciałbym aby Polska miała na nich wpaść w następnym roku.

2

@FcPortoFan1999 2 lata w piłce to szmat czasu. Wystarczy spojrzeć na Polskę na EURO2016 i MŚ w Rosji dwa lata później.

Ale fakt, baraż że Szwecją to był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, ale mieliśmy też sporo szczęścia.

0

@mrboom I to był praktycznie debiut Czecha na ławce trenerskiej.Taki Gyokeres by po prostu rozszarpał tę śmieszną defensywę Polski.

0

@FcPortoFan1999 tak jak Ci pisałem ostatnio, ja na kadrę mam delikatnie mówiąc wywalone, ale widok płaczącego Czesia po tym meczu wywołuje u mnie pozytywne emocje. Pal licho z jego przeszłością, aferami i tym jak się zaprezentowaliśmy na MŚ, dostał arcytrudne zadanie i je wykonał, widać też, jak bardzo mu na tym zależało.

0

@mrboom Wygląda to jak ostatnie wielkie zwycięstwo Polski.

0

@FcPortoFan1999 byłem na tym meczu! Wspaniała atmosfera, Chorzów rules!

1

@barcelonaLM Wspominaj ten mecz długo bo bardzo możliwe że zwycięstwa z taką reprezentacją już długo nie zaznamy.Jak widać Szwedzi wracają do czasów Ibry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?