- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1708 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1708 Culés
2
No więc wieczorne mecze zgodnie z planem i nie potwierdzę tego w 100 procentach, ale zdecydowanie najlepsza albo jedna z lepszych serii pod względem dziennych kursów, bo ostatnie lata to były bardziej propozycje SOLO typu 1.50 - 2.00, a tutaj dość regularnie dodawałem dwa typy co prawda z kursami ok 1.40 - 1.60, ale w sumie kurs przekraczał ponad 2.00 , a dzisiejszej nocy udało się trafić kurs blisko lub przekraczający 4.
20.11 - 3/3
19.11 - 2/2
18.11 - 2/2
17.11 - 2/2
16.11 - 1/2
15.11 - 1/1, a początek dobrej serii kończył... złą serię, bo m. in. 0/4 z 14.11
Od czasu do czasu lubię sobie takie podsumowania wrzucić, bo jednak śledzi mój profil 130 osób i mimo że nie jest to miarodajne pod względem interakcji pod wpisami, to wiem, że pewnie sporo osób korzysta, a jak jest dobry dzień, to zawsze szansa że akurat ktoś się sposiłkował takim typkiem :-)
1
@okiemtypera_lucaxx95 Skuteczność lepsza niż reprezentacji Polski.
2
@FcPortoFan1999 poprzeczki wysoko nie zawiesili :p
1
@okiemtypera_lucaxx95 5-letnie dziecko pewnie by przeskoczyło tę poprzeczkę.
0
@okiemtypera_lucaxx95 ja to mam pecha, prawie zawsze jak korzystam z twoich typów to nie wchodzą, i żeby nie było, to nie jest żaden atak w twoją stronę
0
@Pnog37 myślę, że pech to dobre określenie i wiadome, że odbiór mojej osoby będzie uzalezniony od tego w jaką serię się wstrzelisz, bo jak ktoś zagra 3 typy i 3 nie wejdą, to jego wrażenie będzie od razu negatywne i każda dobra seria będzie zawsze w cieniu tych nietrafionych, grunt to po prostu nie tworzyć narracji, że np. mam jakąś gówno skuteczność i zawsze nie wchodzi, bo wszystko jest czarno na białym :p