- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1695 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1695 Culés
1
Sąsiedzi z góry mają remont i znoszą jakieś meble - no coś tam pohałasują, obijają o metalowe barierki schodów itp, a sąsiadki obok wyszły na korytarz i obserwują sobie xd uwielbiam ten nasz polski mental :D
3
@okiemtypera_lucaxx95 Prawie jak mental reprezentacji.
1
@FcPortoFan1999 mental wścibskości, komentowania i interesowania się czyimś życiem :p
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jest przed 22. Weź jakiś mini stolik, coś z barku, dwa krzesła na korytarz i zróbcie przedwczesna parapetówkę
0
@okiemtypera_lucaxx95 To samo jest w reprezentacji Polski.Kadra jest odbiciem polskiej mentalności.Wścibskość również występuje..
0
@Nazio_87 wczoraj robili dokładnie to samo o 20:30 i sąsiadki też wyszły i zaczeły coś nagadywać, że mega hałasują, że ściany niszczą itp - mega wyolbrzymiają, bo dzisiaj jak schodziłem to nie było żadnych uszkodzeń widocznych, więc to takie gadanie dla pogadania :p
4
@okiemtypera_lucaxx95 Jak te stare dewotki z wiejskich ławek.
"A łon już ni jest z niom, ino tera jakaś nowa przychodzi i pewno tam cuda sie dziejom. Nieśli łostatnio taki wielki telewizor, a ciekawe za co jak łojciec tylko renta, a ten młody przecie nie robi tylko wystaja pod sklepem"
3
@MesQueUnClub_87 toż ja widziałże jo wczoraj we kościele a tu o, bałamuci tera młodego, wstydu ni ma
1
@MesQueUnClub_87 (czytane głosem starej baby xd)
czasem mam wrażenie, że ludzie po 60 tracą wraz z wiekiem wyobraźnie, w ogóle poczucie humoru, jakąkolwiek radość i tak to potem wygląda, a czy musi? niekoniecznie, może gdyby nie kult pracy do śmierci, kult religii, kult tradycji to byłoby co innego