La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1759 Culés

19

Woził człowiek dzisiaj drwale ludziom to też zasłużył na drwala.
https://zapodaj.net/plik-HbN4PldMqN
Ogólnie dzień całkiem udany gdyby nie ten śnieg z deszczem xd Ale jeszcze ten tydzień wytrzymać...
@NeroTFP1 @JimMorrisonFCB @macio_944 @PatrychoO @MesQueUnClub_87 @tomek8756 @pioz123

4

@Kgorecki2500 Smaczne? Poszło w cycki?

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 I jak wchodzi? Dla mnie nic specjalnego, ale mógłby być cały rok - byłoby czym rotować McRoyala i WiesMaca.

3

@Kgorecki2500 Smacznego.

4

@macio_944 Smaczne i poszło w mięśnie
@Marian_Pazdzioch Wchodzi elegancko

2

@Kgorecki2500 Bez sensu, miało w cycki pójść...

1

@Kgorecki2500 robisz w glovo jakimś? Masz szamke free czy jakieś zniżki w tego typu fastfoodach?

4

@macio_944 Kurde... to muszę reklamację złożyć :P
@Nazio_87 Na Uber Eats (na Glovo okazjonalnie ale ostatecznie mniej wygodne dla mnie w użytkowaniu). Szamki za free nie mam ale dzisiaj babki nie było w punkcie odbioru, nie dało się z nią skontaktować więc... "dostałem" za free jakieś dwa koreańskie boxy z Solleim xd

Ale zarobkowo ładnie dzisiaj poszło

1

@Kgorecki2500 sos śmietankowy? Jak tak, to jadłem to samo dzisiaj :D

2

@PatrychoO Śmietanowy, tak :)

1

@Kgorecki2500 nie wolisz zjeść na miejscu ciepłego? Takie podgrzewane w domu to już nie to samo
Chyba, że to w jakimś maku, ale wątpię, żeby tam talerze mieli :D

0

@mrboom Meh, mi jakoś wygodniej w domu się jada, sobie jakiś film można odpalić itp. A Maka mam blisko :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?