- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
7
Leo Messi wygrywa ważny turniej w skoki narciarskie czy Kamil Stoch zdobywa zwycięską bramkę na mundialu?
0
@Popitek12 to tak jakbys pytał czy piwo zimne czy ciepłe
22
@Popitek12 nie wiem, ale mogę powiedzieć, że Ronaldo nie strzeli gola w fazie pucharowej mś
0
@Pnog37 No dla mnie to dobrze
0
@Pnog37 a strzeli karnego ?
1
@Popitek12
1 punkt Kamila Stocha w Zakopanem > 100000 bramek Messiego w Interze i Argentynie.
0
@Popitek12 Wszyscy tak wychwalają Leo Messiego jaki to najlepszy to dajcie mu narty i zakończymy co pokaże.
0
@Pnog37 W tym bardziej wpis moim zdaniem bez żadnego znaczenia dla świata piłki nożnej ale zobaczymy jak to się zestarzeje bo Cristiano Ronaldo raczej na MŚ 2026 zagra, a w jego przypadku wystarczy rzut karny i może jednak tą bramkę strzelić.
0
@Stinger_ tylko tutaj też kwestia jak Portugalia będzie wyglądać z takim dziadkiem na ataku. Nie odbieram mu umiejętności, ale to już nie te lata. Bardzo możliwe że w 2026 to on już nawet w Arabii będzie nie dojeżdżał, a co dopiero na mś
0
@Popitek12 Skoki narciarskie to mało kogo interesują.
Jeszcze niech wymysla skakanie łyżwach w dal....
0
@Popitek12 to i to
0
@Pnog37 Portugalia ma w sumie na tyle silny skład że nawet grając w 10 na Euro była w 1/4 i odpadła dopiero po karnych
0
@Pnog37 Moim zdaniem przy obecnym nowym formacie na MŚ Portugalia trafiając jakiś "placków" w grupie spokojnie z niej wyjdzie nawet grając w 10, a później tak jak pisałem, wystarczy trochę szczęścia, rzut karny i Ronaldo może mieć bramkę w fazie puchowej na MŚ. Moim zdaniem nie jest to żaden niemożliwy scenariusz.
@PatrykBarca Urodziłeś się wczoraj? Akurat w Polsce skoki narciarskie interesują bardzo dużą grupę ludzi. Polecam spojrzeć na ilość kibiców na zawodach.
I pamiętaj to, że ciebie coś nie obchodzi nie znaczy że innych także.
0
@Stinger_ faktycznie, zapomniałem o tym nowym formacie