La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

1

Nie dziwię się Aspasowi, bo już wcześniej Martin go wywrócił w polu karnym nie będąc zainteresowanym piłką, a tylko właśnie tym by Aspasa wywrócić i już tam powinien być karny i druga żółta.
A brak drugiej żółtej po tym wślizgu to już parodia..

2

@4Fabregas4, karny za to padolino? Żart.

0

@4Fabregas4 Karnego tam nie było absolutnie.
Druga żółta tak.

0

@4Fabregas4 tam i karny? XD już nie zapędzajmy się

2

@4Fabregas4 Gdzie Ty widziałeś tam karnego?

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

@neolodz w polu karnym.

0

@d00 Ty się już podpisałeś mówiąc żeby Martin wypierdalal. Tak szanujesz naszych zawodników? Zagrał słabo ale szacunku trochę kolego

0

@Katalończyk 99
@esem91
@Roobo
@neolodz
Wejście w rywala bez nawet próby zagrania piłki, kompletnie bez zainteresowania nią to 100% faul.

konto usunięte

0

@Bastek1987 jak kopie po nogach to wypad na trybuny. To chyba jasne?

Szanuję wszystkich zawodników tak samo. Nie jestem psychofanem Barcy i jak chcą wygrywać to niech to pokażą czymś więcej, niż kontrowersjami i łapaniami na milimetrowe spalone.

1

@d00 Tu się zgadzam z Tobą

1

Cubarsi to musi jeszcze sporo się nauczyć. Elektryczny zawodnik

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?