La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

0

Słaby mecz jak na nas, ale dlaczego kolejny raz w taki sposób tracimy punkty? Spróbowałem zrozumieć tą czerwoną kartkę ale to co Kounde zrobił to do tej pory w głowę zachodze co on miał na myśli? Na takim poziomie nie można robić aż takich błędów a fakt ze druga bramka pada od pierwszej w odstępstwie może 2-3 minut to zupełne frajerstwo. De Jong z Ferminem kapitalne wejście, mam nadzieję że z Holendrem się pożegnamy bo juz naprawdę mam dosyć tego ze gra dziadostwo albo jest broniony bo gra centymetr za wysoko lub za nisko. Paliwa też chyba brakuje bo nie sądzę by ten zjazd był spowodowany wyłącznie brakiem Yamala ale no musimy te mecze przepychać jak chcemy zdobyć mistrzostwo. Cała misterna przewaga a zaraz będzie pewno jakiś jeden punkt. Trzeba się obudzić. Dobrze ze Martin w pierwszej nie wyleciał bo powinien ale Aspas tak działał mi na nerwy jak Vinicius a to już jest sztuka. No cóż, liczę że się ogarniemy w najbliższym czasie.
P.S nie wiem czemu wystawia Martina jak jest Fort, zdecydowanie Hector jest lepszy na tej pozycji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?