La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

7

Skandal....
Jakie większość z was ma wymagania że jedna porażka inremis wieszcza kryzys zespołu. Jak coś zepsujexoe w pracy to już do zwolnienia jesteście.
Jak żona was zdenerwuje to też należy ją wymienić??

Przegraliśmy jeden
Jeden zremisowaliśmy
I ludzie wieszcza kryzys

City przegrało 5 męczy z rzędu
Guardiola 1 raz w karierze przegrał 5 męczy z rzędu.
No nie to koniec chłopa. Skończył się. Zwalniać
Nadaje się już tylko do ligi ogórkó.
Słabiaki, przegrał sezon.

Pokażcie mi w historii klub piłkarski który wygrał wszystko. Wszystkie mecze. W dodatku do zera strzelając 4 5 bramek.

Zejdźcie ludzie na ziemię. Bądźcie realistami. Do końca sezonu trafi się jeszcze z 5 porażek i remisów.
Real również będzie się potykał. Jak i wszystkie inne kluby na świecie.

Nie ma żadnego kryzysu. Pojedziemy Brest i las Palmas i znowu będziecie wieszczyć mistrzostwo.

0

@Krzysztof1987 Przecież jest kryzys xD tu nie chodzi o same wyniki, ale też grę. Wystarczy spojrzeć na liczbę błędów indywidualnych teraz a wcześniej. Farmazony dajesz.

0

@Krzysztof1987
Skoro niektórzy po wygranej z Realem i Bayernem już widzieli w gablotach kolejną LM, to nic dziwnego że kwiczą po remisie, czy porażce. Taka Polska przypadłość, że większość ludzi porusza się od ściany do ściany, nie widząc barw szarości.

0

@BorzyKrzys to wytłumacz mi skoro my po 2 meczach mamy kryzys to co ma City ??
Czyli po wygranej z Bratem i Las Palmas już kryzys się zakończy ??

Real to ma kryzys od kilku lat skoro grają tak słabo

@JoeBlack dokładnie. Jak się to czyta to za głowę można się złapać jakie skrajności

0

@Krzysztof1987 Przecież City też ma kryzys tylko że większy niż Barca. Naprawdę co tu jest trudnego do zrozumienia.

0

@BorzyKrzys że po 2 meczach nie da się określać że drużyna była w kryzysie czy nie.
5 meczy z rzędu więc w City można zacząć mówić o kryzysie.
Ale nie po dwóch gdzie 1 przegraliśmy 1 0 gdzie nie uznali nam bramki
A drugi mecz remis frajerami oddany
Gdyby mecz skończył się 2 0 albo 2 1 a brakło do tego 10 min nikt o kryzysie by nie wspomniał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?