La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 890 Culés

0

To uczucie gdy siada ci Barca handicap,.Bayern, Milan, mecz piłki ręcznej, mecz NBA ale widzisz na końcu takie dziwne 3-3...

0

@Mezocyklon87 Pytanie czemu Ty stawiałeś na City po kursie 1.15, wiedząc, że przegrali 5 ostatnich spotkań, zamiast postawić na gola Haalanda po kursie 1.5?

0

@Zoker Kurde czy to jesteś jednak, gdyby każdy był taki mądry jak ty, ehhh.

0

@partymaker No ja postawiłem na gola Haalanda ;)
A granie kursów 1.1 czy 1.15 aż prosi się o niespodziankę.

1

@Zoker ja grałem bramki

0

@Mezocyklon87 wczoraj stawiając na faworytów ostatnim meczem i jedynym który oczywiście zawaliłby kupon
To City
A stawiając za 100 to pewnie z 5 tys do wyciągnięcie

0

@Zoker wiesz człowiek grał na ich przełamanie i na dokładkę bo nie chciałem mieć 360 do wygrania a przebić 400 to masz hehe

0

@Mezocyklon87 Rozumiem, ale tak się właśnie zazwyczaj kończą kupony, gdzie na podbicie dajemy kurs 1.15 :D
Lepiej sobie odpuścić takie kursy, bo ryzyko niewarte jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?